foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


13 469 66 49
bdk_lesko@poczta.onet.pl
BDK Lesko

Łowcy.B

Zapraszamy na Wystawę

Senioriada

Pan Zygmunt Nater odznaczony medalem „Za zasługi dla fotografii polskiej w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości (1918-2018”
W sobotę, 15 grudnia 2018 roku w Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie podczas 8 Międzynarodowego Salonu pn. „Martwa Natura w Fotografii” odbywającego się pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej (FIAP) oraz Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej, Pan Mieczysław Cybulski Prezes Zarządu Stowarzyszenia Twórców Fotoklub RP wręczył specjalne odznaczenia za zasługi dla fotografii polskiej pn. „Za zasługi dla fotografii polskiej w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości (1918-2018)”.
Wśród wyróżnionych z całej Polski - osób wspierających znacząco twórczość fotograficzną, znalazł się leszczanin Pan Zygmunt Nater, fotograf, właściciel zakładu fotograficznego z wieloletnią tradycją, kontynuujący działalność zakładu założonego w 1968 r. w Lesku przez ojca – Stanisława Natera.
Z tej wyjątkowej okazji składam Panu ZygmuntowiNaterowiszczere gratulacje oraz serdeczne życzenia. To wyróżnienie jest podsumowaniem pracy Pana Zygmunta na rzecz sztuki jaką jest fotografia. Medal ten został nadany 100 osobom w Polsce, tym bardziej jest to wielkie osiągnięcie. Nie ma nic piękniejszego jak pasja zauważona i nagrodzona. Leszczanie są z Pana dumni!
Adam Snarski, Burmistrz Miasta i Gminy Lesko

Synagoga

Bieszczadzkie Zadumnia Synagoga

Echo Bieszczadów

Zaprzyjaźnione serwisy

http://mojelesko.pl/

 

http://mojelesko.pl/

http://mojelesko.pl/

Leska karta dużej rodziny


Copyright © 2019 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku Rights Reserved.