foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


13 469 66 49
bdk_lesko@poczta.onet.pl
BDK Lesko

Country w Bieszczadach

Zapraszamy na Wystawę

Bieszczadzkie Zadumania

W dniu 19 lutego 2018 roku w Bieszczadzkim Domu Kultury odbył się V Konkurs Tańca „Własne twórczości”. Wzięło w nim udział 33 osoby z trzech grup: Mini Żabek, Bieszczadzkich Żabek i Foksa. Dziewczęta przygotowały 17 choreografii, które oceniało jury w składzie: Klaudia Kordyaczny-Rychlec, Jagoda Skibińska-Rymarowicz i Klaudia Tkacz. Po obejrzeniu wszystkich tańców jury postanowiło przyznać:
W kategorii Mini Żabki:
1 miejsce Martyna Lewandowska i Amelia Sawińska za układ „Czarny kot i biedronka”
2 miejsce Gabriela Podsobińska i Kornelia Podsobińska za układ „Gwiazdy”
W kategoria Bieszczadzkie Żabki:
1 miejsce Nikola Czenczek, Wiktoria Faryj i Nikola Kaliniecka za układ „Frozen” oraz Wiktoria Molenda i Gabrysia Zabagło za układ „Z innej planety”
2 miejsce Antonina Andruch i Maja Król za układ „Szukanie szczęścia”, Zuzanna Gołąbiewska za układ „Zanim nadejdzie zmierzch”, Martyna Olszyk za układ „Podnośmy się szczęściem”, Julia Usyk za układ „Kocia przygoda”, Karolina Bogdan i Vivien Ginda za układ „Wakacyjna podróż”.
3 miejsce Milena Gierula i Karolina Kociuba za układ „Spotkanie piratów”, Maja Trawińska i Natalia Tynek za układ „Przyjaźń” oraz Karina Ginda i Amelia Zygmunt za układ „Tom and Jerry”
W kategoria Foks:
1 miejsce Gaja Chwała i Jagoda Sanecka za układ „1944”
2 miejsce Wiktoria Kołtun za układ „Ucieczka od snów”
3 miejsce Martyna Długosz, Ola Łukowska, Ula Pawłowska za układ „W czeluściach Hadesu” oraz Jula Witlańska za układ „Wygnanie z raju”
Grand Prix (Nagroda Dyrektor Bieszczadzkiego Domu Kultury) Marysia Grzegorzek, Marcelina Jankowska, Natalia Prawda i Aleksandra Wiśniowska za układ „Ciało”
Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe, dyplomy oraz medale. Dodatkowo organizatorzy chcieli wyróżnić siedem osób biorących udział w każdej edycji konkursu, a są to: Karina Ginda, Marcelina Jankowska, Aleksandra Łukowska, Urszula Pawłowska, Natalia Prawda, Jagoda Sanecka oraz Aleksandra Wiśniowska. Dziewczęta te otrzymały dodatkową nagrodę.
Jurorom dziękujemy za ocenę dzieci i młodzieży, a wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w opracowanie własnych, pięknych choreografii. (Organizatorzy)

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

Synagoga

Bieszczadzkie Zadumnia Synagoga

Echo Bieszczadów

Zaprzyjaźnione serwisy

http://mojelesko.pl/

 

http://mojelesko.pl/

http://mojelesko.pl/

Leska karta dużej rodziny


Copyright © 2019 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku Rights Reserved.