foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


13 469 66 49
bdk_lesko@poczta.onet.pl
BDK Lesko

Dawne Lesko - Wystawa

Zapraszamy na Wystawę

Bieszczadzkie Zadumania

Towarzystwo Miłośników Leska i Okolic zwraca się z prośbą do mieszkańców i sympatyków Leska o pomoc w zbieraniu materiałów fotograficznych do albumu, który ukazywał będzie piękno i walory turystyczne gminy Lesko.

Prosimy o nieodpłatne udostępnianie interesujących i dobrych jakościowo fotografii, prezentujących walory przyrodniczo-krajobrazowe, historyczne, kulturowe i atrakcje turystyczne Leska i okolic. Spośród zebranego materiału wybranych zostanie ok. 100 fotografii do albumu, który służył będzie do celów promocyjnych i informacyjnych.

Nazwiska autorów wybranych zdjęć zostaną opublikowane w albumie, a w przypadku wyboru minimum 3 fotografii jednego autora, otrzyma on w nagrodę wydaną publikację albumową.
 Prosimy o przekazanie zdjęć:
- w wersji elektronicznej - o minimalnej rozdzielczości 300 DPI, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
lub
- w wersji papierowej - w przypadku fotografii o wysokich walorach artystycznych lub historycznych, do sekretariatu Bieszczadzkiego Domu Kultury, ul. Piłsudskiego 1, 38-600 Lesko.
Wraz z przekazywanymi fotografiami prosimy o załączenie następującego oświadczenia:
„Oświadczam, że zrzekam się praw autorskich do fotografii, przekazanych na rzecz Towarzystwa Miłośników Leska i Okolic oraz wyrażam zgodę na ich bezpłatne wykorzystanie w albumie promującym gminę Lesko.”

Na zdjęcia czekamy do 11 lipca 2014 r.

Jednocześnie informujemy, że nie będziemy zwracać materiałów niewykorzystanych
w albumie.
Publikacja powstanie dzięki dotacji ze środków Górskiego Funduszu Organizacji Pozarządowych w ramach projektu "Alpy - Karpatom" współfinansowanego przez Szwajcarię.

Janusz Rabiej
Prezes Towarzystwa Miłośników Leska i Okolic

Synagoga

Bieszczadzkie Zadumnia Synagoga

Echo Bieszczadów

Zaprzyjaźnione serwisy

http://mojelesko.pl/

 

http://mojelesko.pl/

http://mojelesko.pl/

Leska karta dużej rodziny


Copyright © 2019 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku Rights Reserved.