foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


13 469 66 49
bdk_lesko@poczta.onet.pl
BDK Lesko

Obchody 3 maja

Zapraszamy na Wystawę

Bieszczadzkie Zadumania

W dniu 04 marca 2019 roku w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku odbył się VI Konkurs Tańca „Własne Twórczości ”, w którym wzięli udział tancerze z grup: Mini Żabki, Bieszczadzkie Żabki, Foks oraz najmłodszej grupy – Kijanki. Tancerze przygotowali 24 układy taneczne indywidualne, w duecie oraz grupowo.
Jury w każdej grupie wiekowej przyznało Grand Prix Burmistrza Miasta i Gminy Lesko oraz medale za I, II, i III miejsce. Najmłodsze tancerki, z grupy Kijanki, zostały uhonorowane medalem „ Złoty debiut ”.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
VI Konkurs Tańca „ Własne Twórczości ” odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Lesko.

BDK


Mini Żabki
GRAND PRIX
Nikola Kaliniecka, Gabriela Podsobińska, Kornelia Podsobińska i Julia Wojtanowska „Skarb z Karaibów”

1. Pierwsze miejsce:
Martyna Lewandowska i Amelia Sawińska „ Przyjaźń na zawsze ”,
Zuzanna Bochnak i Stella Marcinik „ Przyjaźń ”.

2. Drugie miejsce:
Antoni Pasionek „ Dance ”,
Maja Buczarska „ Baletnica ”,
Patrycja Dybaś „ Nastoletnia baletnica ”.

3. Trzecie miejsce:
Jagoda Mysza i Maja Pecka „ Suprise ”,
Laura Grzybowska i Wiktoria Wilczyńska „ Gwiazdy ”.

Bieszczadzkie Żabki
GRAND PRIX
Nikola Czenczek i Wiktoria Faryj „ Cyrk na kółkach ”


1. Pierwsze miejsce:
Faustyna Ginda i Karina Ginda „ Byc jak James Bond ”,
2. Drugie miejsce:
Wiktoria Molenda i Gabriela Zabagło „ Uzależnienie ”,
Martyna Olszyk „ Po zachodzie słońca ”.
3. Trzecie miejsce:
Gabriela Dybaś „ Fala wody ”,
Antonia Andruch i Maja Trawińska „ Historyk of wanted gold ”,
Karolina Bogdan i Vivien Ginda „ Zaskoczone deszczem ”.

 

Foks
GRAND PRIX
Gaja Chwała i Jagoda Sanecka „ People ”

1. Pierwsze miejsce:
Jagoda Andruch i Julia Witlańska Kiedy zasypiamy, dokąd idziemy? ”
2. Drugie miejsce:
Urszula Pawłowska i Inga Robaszkiewicz „ Lonely ”
3. Trzecie miejsce:
Aleksandra Łukowska „ Tęsknota ”

Kijanki
GRAND PRIX
Laura Faryj i Maria Skawińska „ Przyjaciółki pszczółki ”

Udział – Złoty debiut
1. Maria Szybowska „ Mamma Maria ”,
2. Julia Iskat „ Kraina lodu ”,
3. Antonina Sowa „ Tańcz nie żałuj podłogi ”,
4. Lena Ziobrowska – Car i Wiktoria Żak "Wesołe pszczółki ”

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

Synagoga

Bieszczadzkie Zadumnia Synagoga

Echo Bieszczadów

Zaprzyjaźnione serwisy

http://mojelesko.pl/

 

http://mojelesko.pl/

http://mojelesko.pl/

Leska karta dużej rodziny


Copyright © 2019 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku Rights Reserved.