foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


13 469 66 49
bdk_lesko@poczta.onet.pl
BDK Lesko

Łowcy.B

Zapraszamy na Wystawę

Senioriada

W niedzielne popołudnie, 20 stycznia 2019 r. w Bieszczadzkim Domu Kultury w Lesku odbył się Finał XVII – tej edycji Gminnego Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę i Kartkę Świąteczną.
W zorganizowanym przez Zespół Szkół Samorządowych w Hoczwi i Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych Gminy Lesko oraz wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Lesku.
Do konkursu zgłoszono 46 prac, w tym: 21 szopek i 25 kartek świątecznych. Wysoki poziom prac, różnorodność technik, materiałów, pomysłowość sprawiły, że komisja konkursowa miała duży problem z wyłonieniem zwycięzców. Ostatecznie przyznano cztery nagrody główne i trzy wyróżnienia, w kategorii: szopka, cztery nagrody główne, w kategorii: kartka świąteczna – kl. I-IV, cztery nagrody główne w kategorii: kartka świąteczna – kl. V-VIII.
Nagrody zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom konkursu wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Lesko Pan Adam Snarski.
Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród poprzedziła, nawiązująca do Świąt Bożego Narodzenia, część artystyczna przygotowana przez uczniów Szkoły Podstawowej im. W. Pola w Lesku i Zespołu Szkół Samorządowych w Hoczwi.


BDK

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

 

Synagoga

Bieszczadzkie Zadumnia Synagoga

Echo Bieszczadów

Zaprzyjaźnione serwisy

http://mojelesko.pl/

 

http://mojelesko.pl/

http://mojelesko.pl/

Leska karta dużej rodziny


Copyright © 2019 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku Rights Reserved.