foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


13 469 66 49
bdk_lesko@poczta.onet.pl
BDK Lesko

Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Holokaustu

Koncert - Przetańczyć całą noc

Jasełka


W leskim amfiteatrze tanecznie powitaliśmy lato. Współorganizatorem imprezy była Lokalna Grupa Działania Nasze Bieszczady. Zespoły funkcjonujące przy Bieszczadzkim Domu Kultury zaprezentowały na scenie swój dorobek artystyczny: Kijanki, Mini Żabki, Bieszczadzkie Żabki , Foks młodszy i starszy, czyli ponad setka dzieci w wieku od 5 do 19 lat. Pod opieką instruktorek Aliny Lis, Małgosi Lis-Pasionek, Agnieszki Lis dzieci osiągnęły znaczące sukcesy na przeglądach i festiwalach ogólnopolskich i regionalnych. Piękne stroje w których występowały uszyły im panie Zofia Misztak i Barbara Łybyk. Elementy scenografii wykonał Robert Podsobiński i Jolanta Kordyaczny. Po wspaniałym tańcu finałowym dyrektor BDK podziękowała wszystkim za całoroczną pracę, rodzicom za zaangażowanie i pomoc. Serdeczne podziękowanie złożono też na ręce dziewczyn, które zdały w tym roku maturę i idą na studia a więc odchodzą z zespołu.
To było piękne, kolorowe i radosne powitanie lata. W oczach widzów, wśród których byli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie i babcie widać było dumę i podziw. Cieszymy się z tego.
Państwo Machajowie ufundowali wszystkim dzieciom z zespołów lody a na koniec była wspólna zabawa przy dźwiękach muzyki, którą serwował DJ.Rufio. (BDK)

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

Synagoga

Bieszczadzkie Zadumnia Synagoga

Echo Bieszczadów

Zaprzyjaźnione serwisy

http://mojelesko.pl/

 

http://mojelesko.pl/

http://mojelesko.pl/

Leska karta dużej rodziny


Copyright © 2019 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku Rights Reserved.