foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


13 469 66 49
bdk_lesko@poczta.onet.pl
BDK Lesko

Łowcy.B

Zapraszamy na Wystawę

Senioriada

Przeżyliśmy niesamowite, odlotowe, pełnych ekstremalnych wrażeń „Pożegnanie Lata 2009” Przy bardzo sprzyjających warunkach pogodowych, w leskim amfiteatrze atrakcji było co niemiara. Dla ludzi żądnych emocji firma GUL ACTIVE przygotowała skoki na bungy, ściankę wspinaczkową, tyrolkę, czyli zjazd na ukośnej linie i most tybetański rozpięty między drzewami. Chętnych nie brakowało. Dodatkową motywacją było to, że z wszystkiego można było korzystać za darmo. Firma „Kameleon” z Leska oferowała zorbing, a „Samdoria” trampolinę i dmuchaną zjeżdżalnię. Wspaniałe zabawy i konkursy dla dzieci przygotowali lescy wolontariusze. Młodzi, wspaniali ludzie eksplodowali energią i ciekawymi pomysłami. Podczas imprezy można było także zakupić słodkości, pamiątki, balony oraz biżuterię artystyczną. Dzieciaki mogły ozdobić sobie twarz, czy uwiecznić swój portet. Z tą ofertą wyszły naprzeciw potrzebom dzieci dwie młode dziewczyny z Sanoka i Rudki.
Uwieńczeniem imprezy był koncert grupy Zbigniew Foryś Band. Widzowie zgromadzenie w amfiteatrze razem z zespołem śpiewali znane i lubiane utwory z lat 60, 70. Niektórzy nawet tańczyli. Po koncercie odbyła się dyskoteka. Bawiono się do późna. Myślimy, że było to ciekawe i atrakcyjne Pożegnanie Lata 2009.
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli organizacyjnie i finansowo Bieszczadzki Dom Kultury w realizacji tego przedsięwzięcia.
 
Pożegnanie Lata
 

Synagoga

Bieszczadzkie Zadumnia Synagoga

Echo Bieszczadów

Zaprzyjaźnione serwisy

http://mojelesko.pl/

 

http://mojelesko.pl/

http://mojelesko.pl/

Leska karta dużej rodziny


Copyright © 2019 Bieszczadzki Dom Kultury w Lesku Rights Reserved.